pracownik magazynowy in komorniki

job type
praca stała

location
komorniki, wielkopolskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
część etatu
experience
0-6 miesięcy
reference number
63788
phone
+48 667800951

Szukasz pracy w trybie zmianowym? Posiadasz doświadczenie w pracy magazynowej? Chciałbyś/ Chciałabyś rozwijać się zawodowo w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Nie zwlekaj? Aplikuj!

oferujemy

  • pracę zmianową (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS i urlopy)
  • wynagrodzenie podstawowe 3000 zł brutto + do 600 zł premii uznaniowej brutto
  • premię za uprawnienia do obsługi wózka widłowego 200 zł
  • szansę na stałe zatrudnienie
  • pracę w zgranym zespole
  • obiady finansowane przez pracodawcę lub przedpłacona karta na zakupy spożywcze (210 zł)

zadania

  • prace magazynowe: rozładunek, załadunek, segregacja paczek
  • przestrzeganie zasad pracy w magazynie i przepisów BHP
  • praca ze skanerem
  • obsługa wózków widłowych

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • zaangażowania i sumienności
  • chęci do pracy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym