pracownik magazynu in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
inne
reference number
47736

job description

Poszukujesz pracy od zaraz?

Interesuje Cię praca w systemie 2-zmianowym?

Chcesz zdobyć doświadczenie?

To oferta dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
  • długofalową współpracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie => => => podstawa plus miesięczna premia !
  • pakiet korzyści RandstadPLUS: prywatna opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów
  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
  • pracę na dwie zmiany 6.00-14.00; 14.00-22.00
  • wolne weekendy

zadania

  • proste prace na magazynie
  • pakowanie

responsibilities

  • gotowości do pracy na dwie zmiany
  • chęci nawiązania długofalowej współpracy

Wyślij SMS o treści "MAGAZYN" na numer 501 331 598 a my skontaktujemy się z Tobą !