pracownik produkcji - montaż aparatury medycznej in szczecin

job type
praca tymczasowa

location
szczecin, zachodniopomorskie
job category
usługi
reference number
52614

Szukasz atrakcyjnej pracy, z możliwością rozwoju , w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku?Złóż swoje CV. Agencja pracy Randstad dla swojego klienta , firmy działającej w branży tworzyw sztucznych poszukuje osób na stanowisko -montażysta aparatury medycznej.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • benefity w postaci prywatnej opieki medycznej i karty sportowej
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • wynagrodzenie w wysokości 16 zł brutto za h

zadania

  • montaż części z tworzyw sztucznych
  • dbanie o jakość i szczegóły
  • wykonywanie zadań zleconych przez przełożonych

responsibilities

  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie przy montażu precyzyjnej aparatury
  • dbałość o szczegóły
  • zaangażowania i chęci do pracy