pracownik produkcji- praca na wakacje in poznań

job type
praca tymczasowa

location
poznań, wielkopolskie
job category
produkcja
reference number
51358

Szukasz pracy na wakacje? Czy chciałbyś zobaczyć jak wygląda produkcja żywności od podstaw? Chcesz zdobyć doświadczenie i poznać specyfikę pracy w międzynarodowej firmie spożywczej?

Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany to czytaj dalej! Mamy dla Ciebie super ofertę pracy na zdobycie praktyki!

oferujemy

  • Szanse na zdobycie cennego doświadczenia w bardzo rozpoznawalnej marce na Świecie
  • Poznanie specyfiki pracy produkcyjnej
  • Prace na rożnych działach- bez nudy!
  • Miłą atmosferę w miejscu pracy
  • Opiekę wykwalifikowanych Konsultantów
  • Umowę o pracę tymczasową z perspektywą dłuższej współpracy
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wysokie zarobki 17,50 brutto/h
  • Pakiet benefitów ( kartę sportową OK System, zniżki na zakupy on-line oraz do restauracji, prywatną opiekę medyczną Medicover )
  • Możliwość korzystania ze sklepiku pracowniczego z rabatami do 50% ceny rynkowej.

zadania

Twoje zadania to:

  • pakowanie wyrobów gotowych
  • przygotowanie opakowań
  • naklejanie etykiet
  • układanie na palecie

responsibilities

  • Książeczki sanepidu lub gotowości do jej wyrobienia
  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym

Dołącz do Naszego zespołu już dziś! Aplikuj! lub skontaktuj się z nami wysyłając SMS o treści "praca" na numer tel. 605-144-116.