pracownik produkcji w przemyśle akrylowym in gryfice

job type
praca tymczasowa

location
gryfice, zachodniopomorskie
job category
produkcja
reference number
50269

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i nowoczesne technologie, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy?

Jak się do nas zgłosić?

APLIKUJ CV, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści PRACA GRYFICE

na numer 609 305 209 - ODDZWONIMY !! i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, płatny urlop)
  • wynagrodzenie podstawowe + premie ( wszystko wypłacone na czas)
  • pakiet benefitów Randstad PLUS (zniżki na zakupy on-line, karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
  • wprowadzenie w swoje obowiązki już od pierwszego dnia zatrudnienia
  • pracę w miłym zespole
  • możliwość rozwoju

zadania

  • czyszczenie i pakowanie produktów
  • szlifowanie, przycinanie, frezowanie
  • obsługa linii produkcyjnej, pieców i maszyn
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy
  • stosowanie się i przestrzeganie wyznaczonych norm

responsibilities

  • chęci do zdobywania nowych umiejętności
  • gotowości do pracy na produkcji
  • gotowości do pracy zmianowej
  • dbałości o jakość wykonywanej pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji