pracownik produkcji, widzew in łódź

job type
praca tymczasowa

location
łódź, łódzkie
job category
produkcja
reference number
47299

job description

Nie masz doświadczenia na produkcji? Nic nie szkodzi!

Dla naszego klienta - DELL, wiodącego producenta podzespołów elektronicznych, poszukujemy pracowników obszaru produkcji i montażu.

Lokalizacja - Łódź (Olechów)

oferujemy

  • pracę w prężnie działającej firmie międzynarodowej wykorzystującej nowe technologie
  • możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia
  • opiekę koordynatora na terenie zakładu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • bogaty pakiet benefitów (kartę sportową, prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnej cenie)
  • umowę o pracę tymczasową

zadania

  • pakowanie komponentów
  • przeprowadzanie prób i testów jakościowych
  • czynności montażowe

responsibilities

  • zdolności manualnych
  • gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym
  • motywacji do pracy