pracownik produkcji in belsk duży

job type
praca tymczasowa

location
belsk duży, mazowieckie
job category
produkcja
reference number
51634

Chcesz sprawdzić, jak powstają najsmaczniejsze słodycze w Ferrero i mieć swój udział w ich produkcji?

Poszukujemy chętnych osób do pracy w Ferrero Polska w Belsku Dużym.

Atutem naszej oferty pracy jest dobre wynagrodzenie zawsze płatne na czas oraz zorganizowany dojazd do pracy z wielu miejscowości.

oferujemy

• atrakcyjną stawkę godzinową 16,65 -19,00 zł /brutto/godz.

• umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)

• transport do zakładu pracy

• pakiet dodatków Randstad Plus dla każdego pracownika Randstad:

karta sportowa i prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie

zadania

• lekka praca przy pakowaniu i przepakowywaniu słodyczy

• kontrola jakości produkowanych wyrobów

responsibilities

• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

• dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (8godz.) lub 4-bryg. (12godz.)

• mile widziana zręczność

• nie wymagamy doświadczenia