pracownik produkcji in biskupice podgórne

job type
praca stała

location
biskupice podgórne, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
61693
phone
+48 697700392

Startujemy z nową rekrutacją, najlepszą lokalną ofertą pracy! 22,50 zł brutto za godzinę! Zaaplikuj już dziś i rozpocznij pracę jako pracownik produkcji w nowoczesnej międzynarodowej firmie. To my zaopiekujemy się Twoimi sprawami i pomożemy Ci znaleźć stabilną pracę!

oferujemy

  • wynagrodzenie minimum 3400 zł brutto + premia do 600 zł brutto
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • bezpłatny dojazd z całego Dolnego Śląska i Opolszczyzny
  • dwudaniowy obiad za 4 zł
  • prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do stołówki
  • nauczymy Cię wszystkiego jeśli tylko chcesz rozwijać się zawodowo

zadania

  • obsługa maszyn
  • obsługa paneli dotykowych
  • wizualna kontrola jakości produktu

oczekujemy

  • podstawowa obsługa komputera
  • dużej motywacji do pracy i chęci do nauki
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na produkcji