pracownik produkcji in dąbrowa górnicza

job type
praca tymczasowa

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
58049
phone
+48 820

 Chcesz się rozwijać zawodowo, a może stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy? Ważne jest dla Ciebie, aby miejsce Twojej pracy dawało poczucie bezpieczeństwa i stanowiło inspirację do podnoszenia kwalifikacji?

Nie czekaj! Prześlij CV lub zadzwoń- opowiemy o szczegółach oferty!

oferujemy

  • krótki czas oczekiwania na rozpoczęcie pracy - szybka rekrutacja dla zdecydowanych osób!
  • dojazd do pracy z wyznaczonych kierunków ( Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie),
  • pracę w zgranym i zaangażowanym zespole
  • duże wsparcie dla nowych pracowników - możesz liczyć na pomoc doświadczonego kolegi i niezbędne szkolenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacone wszystkie składki ZUS),
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • długotrwałą współpracę w prężnie rozwijającej się firmie z możliwościami rozwoju
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • pakiet benefitów RandstadPlus (kartę sportową, opiekę medyczną oraz zniżki do sklepów)

zadania

  • produkcja lusterek samochodowych
  • montaż
  • kontrola jakości gotowego produktu
  • obsługa wózków widłowych
  • rozładunek i załadunek
  • transport towaru wewnątrz magazynu

oczekujemy

  • dyspozycyjności
  • zaangażowania i wysokiej motywacji do pracy
  • zdolności manualnych
  • uprawnień na wózek widłowy