pracownik produkcji in dąbrowa górnicza

job type
praca tymczasowa

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
58183
phone
+48 669 335 065

Jesteś zmotywowany i chcesz podjąć pracę na stanowisku produkcyjnym? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu? Zostaw swoje CV i weź udział w procesie rekrutacji.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, opłacane składki, dodatek nocny),
  • pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • przejście bezpośrednio pod zakład już po 3 miesiącach,
  • pakiet benefitów od Randstad+ (karta multisport, dodatkowa opieka medyczna).

zadania

  • prosta obsługa linii produkcyjnej oraz elektronarzędzi,
  • wykonywanie zleceń według instrukcji,
  • kontrola jakości gotowego produktu.

oczekujemy

  • zaangażowania i motywacji do pracy,
  • gotowości do podjęcia długofalowej współpracy,
  • doświadczenie w pracy przy produkcji będzie dodatkowym atutem.