pracownik produkcji in dąbrowa górnicza

job type
praca stała
salary
PLN 2,632 miesięcznie

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
salary
experience
0-6 miesięcy
reference number
58089
phone
+48 504143981

Szukasz pracy stałej od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (praca bez zmiany nocnej)? A może chcesz podjąć pracę tylko w sezonie wakacyjnym? Aplikuj już dziś!

Jeśli nie masz doświadczenia, nie przejmuj się, wszystkiego Cię nauczymy.

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę, 13- tą pensje i wolne weekendy.

oferujemy

  • pracę na pełny etat
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS oraz płatne urlopy)
  • realne i szybkie przejście w struktury firmy (już po 4 miesiącach)
  • tylko 2 zmiany 6-14/ 14-22
  • wolne weekendy
  • sobotnie nadgodziny tylko dla chętnych (płatne 100%)
  • premie 500 zł za polecanie nowych pracowników
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa OK System, dobrowolne i atrakcyjne ubezpieczenia grupowe)

Po przejściu "pod firmę"- już po 4 miesiącach- oferujemy :

  • trzynastą pensję - premię roczną
  • bonusy świąteczne ( dwa razy w roku)
  • wczasy pod gruszą

zadania

  • produkcja taśm i pasów transportowych (obsługa zautomatyzowanych maszyn, klejenie, cięcie, pomiar, kontrola zgodności z zamówieniem)
  • weryfikowanie zamówień w systemie
  • kontrolowanie parametrów gotowego wyrobu

oczekujemy

  • motywacji do pracy
  • umiejętności manualnych
  • cierpliwości i precyzji