pracownik produkcji in gdańsk

job type
praca stała
salary
PLN 3,200 miesięcznie

location
gdańsk, pomorskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
salary
experience
6-12 miesięcy
reference number
62339
phone
+48 697 400 214

Szukasz pracy na JUŻ? Nie boisz się pracy fizycznej? Dla naszego klienta z Gdańska Osowa, zajmującego się produkcją i budową nowoczesnych rozwiązań z zakresu gospodarki wodnej, szukamy doświadczonych pracowników do prac produkcyjnych.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 3104,00 zł do 3880,00 zł brutto,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
  • pracę w firmie, która prężnie się rozwija oraz poważnie podchodzi do potrzeb swoich pracowników.

zadania

  • obsługa linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń oraz narzędzi,
  • formowanie laminatu na specjalnych formach,
  • uzupełnianie materiałów w trakcie wytwarzania produktu,
  • szlifowanie rur,
  • uzupełnianie braków w wytworzonych produktach.

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • zdolności manualnych,
  • znajomości obsługi elektronarzędzi,
  • umiejętności team leaderskich,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym od pon do pt z możliwością pracy w soboty i niedziele przy wzmożonej produkcji,
  • sprawności fizycznej,
  • chęci i zaangażowania do pracy,
  • mile widziane uprawnienia na obsługę wózka widłowego i suwnicy oraz doświadczenie w pracy z żywicą.