pracownik produkcji in gliwice

job type
praca tymczasowa

location
gliwice, śląskie
job category
produkcja
reference number
47982

Szukasz stabilnego zatrudnienia na terenie Gliwic? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy produkcyjnej? Zgłoś się do Randstad i odkryj plusy pracy z nami!

Dołącz do grona pracowników i rozpocznij pracę na stanowisku: pracownik produkcyjny

oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • zarobki od 10zł/h na rękę
  • pracę w jednej z czterech hal produkcyjnych na terenie trzech miejscowości: Gliwice, Zabrze, Niewiesze
  • pracę w systemie dwuzmianowym

Wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),

A także w ramach benefitów jednorazowych:

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania

  • proste prace manualne i fizyczne
  • obsługa maszyn produkcyjnych i elektronarzędzi
  • przenoszenie, składowanie, magazynowanie produktów i półproduktów
  • pakowanie i bieżąca kontrola jakości

responsibilities

  • gotowości podjęcia pracy w systemie zmianowym od zaraz
  • rzetelności
  • wysokiej motywacji
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w branży produkcyjnej