pracownik produkcji in sosnowiec

job type
praca tymczasowa

location
sosnowiec, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
56162
phone
+48 820

Już dzisiaj zrób coś dla Siebie- zadbaj o stabilną przyszłość!

Chcesz się rozwijać zawodowo, a może stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy? Chciałbyś zacząć od zaraz? Tak?! Szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w Sosnowcu (ul. G.Narutowicza)
  • wynagrodzenie + premie wypłacane zawsze na czas!
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - płatne urlopy, opłacane wszystkie składki
  • możliwość rozwoju i pracy bezpośrednio w strukturach Klienta
  • benefity pozapłacowe (karta OK System, opieka medyczna, ubezpieczenie, zniżki na zakupy)

zadania

  • nadzór nad pracą maszyn/ obsługa maszyn
  • montaż elementów
  • wstępna kontrola jakości

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym
  • wysokiej motywacji do pracy

Aplikuj! Oddzwonimy i przedstawimy szczegóły oferty!