pracownik produkcji in tarczyn

job type
praca tymczasowa
salary
PLN 20 za godzinę

location
tarczyn, mazowieckie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
salary
experience
0-6 miesięcy
reference number
56722
phone
+48 607970088

Interesuje Cię praca w systemie trzyzmianowym, a motywacją jest dla Ciebie przede wszystkim wysokie wynagrodzenie? Możemy Ci zaproponować pracę u lidera rynku produkcji Tortilli!

oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • atrakcyjną stawkę - 20zł brutto/h
  • pakiet Randstad Plus (opieka zdrowotna, karta sportowa, vouchery)
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

zadania

  • prace manualne przy produkcji tortilli
  • pakowanie produktów do opakowań zbiorczych
  • kontrola jakości

oczekujemy

  • chęci do pracy manualnej
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • książeczki sanepid, bądź chęci jej wyrobienia