pracownik rozmieszalni in kozietuły

job type
praca tymczasowa

location
kozietuły, mazowieckie
job category
produkcja
reference number
51610

Jesteś osobą poszukującą pracy? Posiadasz uprawnienia drugiego stopnia na wózki widłowe? Chcesz pracować w rozwijającej się, ceniącej pracowników firmie?

oferujemy

  • pracę od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • gwarancja wypłaty na czas
  • umowę o pracę tymczasową
  • benefity Randstad Plus (zniżki na zakupy, karta sportowa, pakiet medyczny)

zadania

  • kierowanie wózkami widłowymi
  • zgłaszanie ewentualnych awarii maszyn i urządzeń
  • realizowanie produkcji według bieżących planów
  • dowóz komponentów, opakowań niezbędnych do produkcji soków
  • wywóz gotowych produktów do magazynu
  • w 20% praca na zewnątrz

responsibilities

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygady i 3 zmiany)
  • uprawnienia drugiego stopnia na wózki widłowe
  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
  • dokładność, umiejętność dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku