pracownik utrzymania czystości in rajkowy

job type
praca tymczasowa

location
rajkowy, pomorskie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57898
phone
+48 693074693

Jeśli lubisz dbać o czystość, a dodatkowo jesteś dyspozycyjny do podjęcia pracy na 2 zmiany - aplikuj już dziś.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie docelowo na stałe
  • umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, nadgodziny i dodatki nocne
  • możliwość korzystania z bezpłatnych wejść na siłownię w Pelplinie
  • przyjazną atmosferę pracy z polityką poszanowania Pracownika
  • pakiet RandstadPlus - opieka medyczna w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online

zadania

  • dbanie o czystość na halach produkcyjnych oraz w pomieszczeniach biurowych
  • zamawianie środków czystości
  • wykonywanie prac porządkowych w zależności od potrzeby (mycie okien, lekkie prace porządkowe wokół firmy)

oczekujemy

  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym
  • aktualnej książeczki SANEPID (bądź gotowości jej wyrobienia)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • chęci i motywacji do pracy