pracownik w dziale kontrolingu finansowego in płock

job type
praca stała

location
płock, mazowieckie
job category
Finanse, Ekonomia
job type
praca stała
reference number
54662
phone
+48 697501818

Posiadasz pierwsze doświadczenie i chcesz rozwijać się dalej w analizie finansowej, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic? Jeśli tak, aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów:
  • karta sportowa
  • karta medyczna
  • zniżki na zakupy online
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia w kontrolingu i analizie finansowej

zadania

  • po wprowadzeniu do Twoich zadań należeć będzie:
  • analiza finansowa, weryfikacja projektów oszczędnościowych, wydatków kapitałowych
  • walidacja i przetwarzanie danych dotyczących strat
  • planowanie oszczędności z projektów
  • sporządzanie rocznych raportów z wyników
  • współpraca a działem produkcji
  • konsolidacja danych do analiz
  • analiza oszczędności oraz nowych strat

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe finansowe - licencjat
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętności analityczne
  • dobra znajomość programu Excel
  • chęć rozwoju w dziedzinie kontrolingu finansowego