pracownik/ca magazynu in chorzów

job type
praca tymczasowa

location
chorzów, śląskie
job category
produkcja
reference number
52597

Szukasz stabilnego zatrudnienia ? Masz dobry dojazd w okolice Chorzowa?

Aplikuj i wybierz termin od kiedy chcesz rozpocząć pracę!

oferujemy

  • możliwość długoterminowej współpracy
  • atrakcyjna stawka godzinowa + podwójnie płatne soboty i inne dodatki
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia na magazynie
  • wypłata zawsze na czas,
  • opiekę konsultanta Randstad
  • umowa zlecenie – możliwość podpisania umowy nawet na rok!
  • praca w dogodnej lokalizacji – Chorzów Batory – możliwy dojazd z Chorzowa, Świętochłowic, Rudy Śląskiej, Katowic, Siemianowic Śląskich

zadania

  • proste prace pomocnicze
  • pakowanie, sortowanie przesyłek
  • zbieranie zamówień

responsibilities

  • chęci do pracy, zaangażowania
  • dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Agencja zatrudnienia- nr wpisu 47.