pracownik/ca produkcji in katowice

job type
praca tymczasowa

location
katowice, śląskie
job category
Przemysł
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
59649
phone
+48 501 333 191

Świetna lokalizacja i przyjazna atmosfera pracy. Do tego możliwość rozpoczęcia pracy już od jutra i szybki proces rekrutacji. Brzmi zachęcająco? Czekamy na Twój kontakt!

Wyślij CV, zadzwoń, odwiedź nasze biuro. A jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, oddzwonimy na sms o treści PRACA - 501 333 191.

oferujemy

  • umowę o pracę z wynagrodzeniem zawsze na czas
  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny pakiet premii (premia miesięczna, kwartalna, roczna, wakacyjna)
  • prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie na życie
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • dogodny dojazd z Katowic, Sosnowca, Mysłowic, Chorzowa, Siemianowic Śl., niektórych dzielnic Jaworzna i Rudy Śląskiej

zadania

  • montaż komponentów produkcyjnych (lekka praca, nie musisz mieć żadnego doświadczenia)

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00 - 14:00 -22:00- 6:00) od poniedziałku do piątku