praktykant/-ka w dziale rekrutacji stałych in poznań

job type
praca stała

location
poznań, wielkopolskie
job category
human resources / zasoby ludzkie
job type
praca stała
reference number
52575

job description

Jeśli...

  • masz dużo fajnych pomysłów i jesteś dynamiczny/a w działaniu
  • znasz MS Office i nie masz problemów z językiem angielskim
  • lubisz searchować w Internecie i nawiązywać kontakty z ludźmi
  • nie masz nic przeciwko sporadycznym pracom administracyjnym
  • dasz radę wspierać nas przez 3 miesiące ok. 30 godzin w tygodniu

... daj nam o sobie znać!

oferujemy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • elastyczne godziny pracy (min. 30 godz. tygodniowo)
  • referencje po odbyciu praktyk
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia

zadania

  • selekcja aplikacji
  • telefoniczny i bezpośredni kontakt z kandydatami
  • przygotowanie prezentacji, baz i list targetowych
  • zarządzanie logistyką procesów i projektów rekrutacyjnych

responsibilities

  • poszukujemy energicznej osoby, interesującej się HR i technologicznymi newsami, która wesprze poznański zespół Randstad Professionals na stanowisku: praktykant/-ka w dziale rekrutacji stałych