Mail to a Friend

praktykant/-ka in dąbrowa górnicza

job type
praca tymczasowa

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
working hours
część etatu
experience
0-6 miesięcy
reference number
57893
phone
+48 697581419

Interesuje Cię odbycie praktyk w Agencji Pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie i poznać specyfikę pracy w HR? Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany to zapraszamy do aplikowania!

oferujemy

  • szansę na zdobycie doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej (wystawiamy zaświadczenia o odbyciu praktyk)
  • możliwość odbycia 3-miesięcznych bezpłatnych praktyk
  • umowę o praktykę absolwencką
  • poznanie specyfiki pracy w HR
  • elastyczne godziny pracy
  • miłą atmosferę w miejscu pracy

zadania

  • udział w procesie rekrutacyjnym: aktywne poszukiwanie Kandydatów, udział w rozmowach kwalifikacyjnych, pomoc w tworzeniu ogłoszeń o pracę, udział w Targach Pracy
  • obsługa recepcji: przyjmowanie aplikacji, kontakt z pracownikami
  • wprowadzanie aplikacji kandydatów do elektronicznej bazy Kandydatów i pracowników
  • udzielanie informacji kandydatom o bieżących ofertach pracy
  • tworzenie akt osobowych

oczekujemy

  • otwartości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • chęci do nauki, komunikatywności i samodzielności
  • zainteresowania branżą HR