product pricing specialist in stryków

job type
praca stała

location
stryków, łódzkie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
52164

Chcesz pracować w firmie, która inwestuje w ludzi oraz nowoczesne technologie? Dodatkowo oferuje możliwość pracy w międzynarodowych grupach projektowych? Jeśli tak, wystarczy, że prześlesz swoje CV!

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Pracę w międzynarodowych grupach projektowych
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków)

zadania

  • Wycena produktów firmy na podstawie numerów katalogowych
  • Wsparcie cenowe dla działu handlowego, obsługi Klienta oraz marketingu
  • Wsparcie w analizie cen/marży dla wewnętrznych działów
  • Zarządzanie narzędziami służącymi wycenie produktów
  • Weryfikowanie poprawności wprowadzanych danych i nanoszenie niezbędnych korekt

responsibilities

  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (w obszarze pricingu, master daty, analizy biznesowej)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Biegłej znajomości programów tj. Excel, Access, SAP itp.
  • Umiejętności analitycznych
  • Samodzielności, umiejętności ustalania priorytetów, wielozadaniowości
  • Komunikatywności i otwartości