programista cnc in bielany wrocławskie

job type
praca stała

location
bielany wrocławskie, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
60520
phone
+48 697 800 526

Dołącz do nowego zakładu produkcyjnego i rozwijaj się razem z firmą!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie, o wysokich standardach produkcji
  • pracę w nowo powstającym zakładzie produkcyjnym, na nowym parku maszynowym
  • atrakcyjne zarobki

zadania

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej, uruchamianie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego
  • programowanie obrabiarek skrawających CNC na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej oraz oprogramowania CAM, dobór narzędzi i parametrów
  • analiza dokumentacji konstrukcyjnej w celu doboru odpowiedniej technologii
  • zapewnienie wsparcia technicznego operatorów maszyn w optymalizacji procesów produkcyjnych
  • optymalizacja procesów wykonawstwa detali

oczekujemy

  • min. 4 lata doświadczenia w programowaniu maszyn CNC - warunek konieczny
  • preferowane wykształcenie techniczne (min. średnie), specjalność w kierunku technologii wytwarzania - obróbka skrawaniem
  • doświadczenie na stanowisku technologa/programisty lub inżyniera procesu
  • znajomość systemów CAD/CAM
  • znajomość NX
  • biegła znajomość rysunku technicznego (zapis konstrukcji, wymiarowanie geometryczne) rozmowy z przełożonym