przedstawiciel handlowy in gorzów wielkopolski

job type
praca stała

location
gorzów wielkopolski, lubuskie
job category
Sprzedaż
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
61447
phone
+48 667700253

Jesteś urodzonym handlowcem? W sprzedaży czujesz się jak ryba w wodzie? Zapoznaj się z naszą ofertą pracy.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy,telefon, laptop)
  • stabilne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy po okresie wdrożenia
  • możliwości rozwoju zawodowego

zadania

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • realizacja strategii i celów sprzedażowych w powierzonym regionie
  • negocjowanie umów handlowych
  • bieżąca analiza sprzedaży
  • profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • wysokiej motywacji i chęci do działania
  • zdolności handlowych i negocjacyjnych
  • mile widziana znajomość branży technicznej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • chęci do rozwoju i zdobywania nowej wiedzy