przedstawiciel handlowy in lublin

job type
praca stała

location
lublin, lubelskie
job category
sprzedaż
job type
praca stała
reference number
52699

Dla lubelskiej, prężnie rozwijającej się drukarni poszukujemy przedstawiciela handlowego, który szturmem wejdzie na rynek Warszawski i... zdobędzie go! Jesteś otwarty na nowe wyzwania? Rynek lubelski jest już dla Ciebie za mały? Porozmawiajmy o tym, co możemy Ci zaproponować.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy uzależniony od wyników
  • szkolenia produktowe i fachową, realną pomoc kierownika działu sprzedaży w okresie wdrożeniowym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • walidacja rynku (głównie Warszawa) - poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • analiza działań handlowych i badanie rynku

responsibilities

  • min. 4 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • zaangażowania i nastawienia na wynik
  • kreatywności i asertywności