python developer in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
58033
phone
+48 665505601

Dla naszego klienta, firmy software house specjalizującej się w usługach IT, głównie w obszarze Business Intelligence, Data Warehouse, Big Data poszukuję osoby na stanowisko Python developer ze znajomością technologi cloudowych.

oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy, możliwość pracy w gronie ekspertów
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Liczne imprezy firmowe, jak: Third Thursday Beer, Summer & Christmas Party i inne
  • Wyjścia integracyjne z zespołem
  • Bezpłatna opieka medyczna (LuxMed) i dofinansowanie do karty Multisport

zadania

  • Tworzenie oraz rozbudowa aplikacji przetwarzających dane w chmurze z wykorzystaniem Pythona
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Konfiguracja systemów z rodziny Linux
  • Stawianie sobie ambitnych celów i rozwijanie swoich kompetencji
  • Współtworzenie firmy i świetnej atmosfery w zespole

oczekujemy

  • 2-3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Python
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Umiejętność pracy z systemem Linux
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami chmurowym (AWS albo Azure albo GCP) będzie dużym atutem
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Mile widziana znajomość podstaw: technologii Big Data (Hadoop, Spark), Apache Airflow, procesów ETL, systemu kontroli wersji Git