recruitment coordinator in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
human resources / zasoby ludzkie
job type
praca stała
reference number
51869

Szukasz pracy pełnej wyzwań, która daje duże pole do samodzielnych decyzji, organizacji pracy własnej lub zespołu. Chcesz pracować z międzynarodowymi klientami? Mieć wpływ na rynek pracy? Dołącz do zespołu rekrutacji SSC/BPO w Randstad Professionals

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość otrzymywania miesięcznych premii
  • możliwość rozwoju w kierunku koordynatora projektów, początkowo obejmując stanowisko specjalisty / starszego specjalisty
  • możliwość uczestniczenia w eventach branżowych, pisania artykułów do prasy
  • świadczenia pozapłacowe
  • nowoczesne biuro
  • możliwość korzystania z pracy w home office i praca w elastycznych godzinach

zadania

  • opieka nad klientami z województwa mazowieckiego oraz łódzkiego
  • realizacja rekrutacji na stanowiska specjalistyczne oraz wyższe w obszarze ssc/bpo
  • przygotowanie dla klientów raportów, analiz
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami

Docelowo Twoja rola będzie związana z objęciem stanowiska koordynatora projektów

responsibilities

  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych - mile widziane doświadczenie z rekrutacjami do sektora ssc/bpo
  • motywacji do rozwoju w obszarze opieki nad klientami i koordynacji projektów
  • samodzielności i jednocześnie umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny
  • chęci do rozwoju w obszarze specjalizacji ssc/bpo