regional development director in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57469
phone
+48 695951744

Naszym Klientem jest jeden z liderów na rynku europejskim, firma deweloperska specjalizująca się w inwestycjach przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko regional development director. Zachęcamy do składania aplikacji!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w międzynarodowym środowisku

zadania

  • przygotowanie badania rozwojowego wraz z osobami z zespołu rozwoju biznesu i projektowania
  • identyfikacja i ocena nowych możliwości rozwoju - zaangażowanie w negocjacje z właścicielami gruntów, władzami, burmistrzami itp.
  • techniczne due diligence gruntu (w przypadku nowej lokalizacji)
  • budowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi, klientami i dostawcami
  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami w celu zrozumienia ich wymagań, zebranie wszystkich danych niezbędnych do dokumentacji projektu oraz wdrożenie wymaganych zmian
  • koordynacja przygotowania dokumentacji projektowej na wszystkich etapach we współpracy z wewnętrznym zespołem projektowym oraz przy wsparciu zewnętrznych inżynierów / projektantów
  • nadzór nad wszystkimi niezbędnymi pozwoleniami
  • nadzór nad przygotowaniem budżetu i udział w procesie przetargowym, przegląd ofert oraz negocjacje z dostawcami - we współpracy z osobami z działu zakupów
  • nadzór nad terminową i budżetową realizacją projektów
  • komunikacja z potencjalnymi i istniejącymi klientami, wsparcie negocjacji biznesowych, przygotowanie wstępnych budżetów i oszacowanie kosztów w oparciu o wymagania klienta

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego - budownictwo
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w budownictwie przemysłowym
  • inicjatywy, zaangażowania i samodzielności w działaniu
  • umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów
  • orientacji na analizę ekonomiczną i finansową
  • rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny