regionalny przedstawiciel handlowy in łódź

job type
praca stała

location
łódź, łódzkie
job category
sprzedaż
job type
praca stała
reference number
52674

Posiadasz 2-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów? Chciałbyś rozwijać się w sprzedaży elementów automatyki przemysłowej? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie! Aktualnie poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy jako regionalny przedstawiciel handlowy, która będzie obsługiwała klientów firmy na terenie woj. łódzkiego i woj. kujawsko-pomorskiego.

oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premie)
  • Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • Dodatkowy pakiet socjalny

zadania

  • Obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych klientów na terenie dwóch województw (łódzkie, kujawsko-pomorskie)
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami
  • Nadzór nad realizacją zamówień u kluczowych klientów firmy
  • Realizowanie założonych planów sprzedaży
  • Monitorowanie oraz analiza rynku
  • Raportowanie działań w systemie CRM
  • Udział w konferencjach i targach branżowych

responsibilities

  • 2-letniego doświadczenia w sprzedaży B2B (mile widziane doświadczenie w branży technicznej)
  • Umiejętności praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
  • Wysokiej motywacji i nastawienia na osiąganie założonych celów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Prawa jazdy kat. B
  • Gotowości do częstych wyjazdów