samodzielna/y księgowa/y in szczecin

job type
praca stała

location
szczecin, zachodniopomorskie
job category
Księgowość, Audyt
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
56930
phone
+48 605 122 031

Praca przy jednej z ważniejszych inwestycji w północnej Polsce. Pragniesz rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć cenne doświadczenie w rozwijającym projekcie? Zapoznaj się z wymaganiami i aplikuj. Być może czekamy właśnie na Ciebie!

oferujemy

  • międzynarodową współpracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

zadania

  • księgowanie i przetwarzanie zapisów księgowych
  • wystawianie faktur i kontrola należności
  • pomoc w przetwarzaniu bilansów, rachunków wyników i innych sprawozdań finansowych
  • aktualizacja danych finansowych w bazach danych
  • sporządzanie miesięcznych raportów podatkowych (takie jak VAT i inne)

oczekujemy

  • minimum 2 letniego doświadczenia w pracy jako księgowy/a z doświadczeniem kadrowym
  • dobrej znajomości zasad i praktyk w zakresie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
  • znajomości pakietów oprogramowania, takich jak MS Word, Excel i PowerPoint.
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego