senior java developer [rekrutacja zdalna] in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
63608
phone
+48 +665 201 601

Dla międzynarodowego Klienta z branży Retail szukamy doświadczonego Developera/Architekta Java. Praca przy projekcie stworzenia nowego systemu dot. obsługi księgowej sieci handlowych i dostawców.

oferujemy

  • Umowa o pracę z rozliczeniem praw autorskich (80%);
  • Elastyczny czas pracy z HO (raz w tygodniu);
  • Opieka medyczna;
  • Dofinansowanie urlopów, paczki świąteczne;
  • Multisport.

zadania

  • Wspieranie Właściciela Produktu (Product Owner) w identyfikacji i definicji procesów biznesowych, definicji i analizie wymagań, przekładaniu wymagań biznesowych na wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne;
  • Czynny udział w tworzeniu i rozwoju architektury implementowanych rozwiązań, zgodnie z określonymi wymaganiami;
  • Implementacja, wdrażanie, testowanie i utrzymanie realizowanych zadań, zgodnie z priorytetami rozwoju produktu;
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu deweloperskiego, wspieranie mniej doświadczonych członków;
  • Czynny udział w procesie ciągłego ulepszania procesów (np. Retrospektywa) oraz proaktywne rozwiązywanie bieżących problemów.

oczekujemy

  • Zdolność do pracy w zespole, wysoka komunikatywność (proaktywność), perswazyjność;
  • Koncepcyjne myślenie i działanie;
  • Proaktywność;
  • Myślenie analityczne, zajmowanie się złożonymi tematami;
  • Świadomość dotycząca jakości;
  • Rozumienie i umiejętność pracy w zwinnym środowisku;
  • Znajomość technologii związanych z pracą w chmurze;
  • Doświadczenie z chmurową architekturą IT i jej udanym zastosowaniem w projektach lub produktach, najlepiej w docelowym środowisku technologicznym - Java, Spring Boot, Kafka, RDBMS, Neo4j, Angular, ReST, JSON, Docker/Kubernetes (na miejscu oraz w chmurze np. Azure), icroservices, Scrum, BizSecDevOps, XaC;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT, mile widziane doświadczenie z JIRA, Confluence i Sharepoint.