senior .net software engineer in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
54739
phone
+48 660956456

Pracodawcą jest jest firmą sektora nowych technologii działającą na rynku usług IT oraz przetwarzania danych w chmurze obliczeniowej. To jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Polsce, laureat prestiżowego rankingu Delloite Fast50.

Osoby, której szukamy będzie pracować w zespole R&D nad wprowadzaniem nowych lub rozwojem istniejących funkcjonalności naszej platformy. Chcemy, aby taka osoba była odpowiedzialna za zbudowanie całego rozwiązania - od wczesnej koncepcji usługi, budowania rozwiązania, aż po konfigurację środowiska produkcyjnego - a także, aby miała realny wpływ na architekturę, publiczne API, wewnętrzny rozwój naszych procesów wytwarzania oprogramowania. Pracujemy zespołowo, więc liczymy na to, że chcesz i potrafisz dzielić się swoją wiedzą.

oferujemy

Oferujemy

  • Duuużo nauki i możliwości pracy w różnych konfiguracjach projektowych po to, abyś mógł rozwijać różne swoje umiejętności,
  • Dołączenie do zespołu R&D Oktawave i realny wpływ na kształt naszych usług w najbliższej przyszłości,
  • Aktualny, ciągle zmieniany stos technologiczny,
  • Możliwość pracy w bardzo zwinnym, profesjonalnie zorganizowanym środowisku pracy,
  • Możliwości wyboru technologii projektowanych rozwiązań,
  • Dostęp do kodu źródłowego naszego firmowego bota i dodanie mu kolejnej funkcji,
  • Pakiet socjalny (niepubliczna opieka zdrowotna oraz centra fitness),
  • Pakiet relokacyjny dla osób zainteresowanych przeprowadzką do Warszawy,
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie na poziomie 11 - 20 tys netto dla umowy B2B.

Jak pracujemy?

  • Planujemy pracę, używamy kanbana, robimy daily i retro regularnie,
  • Wszystkie systemy budujemy w oparciu o CI,
  • Dość regularnie przeglądamy wszystkie zmiany kodu w git,
  • Praktykujemy pair-programming, ale nie zawsze,
  • Automatycznie testujemy funkcjonalności usług z użyciem m. in. Selenium,
  • Testujemy kod za pomocą testów jednostkowych,
  • Komunikujemy się używając JIRA Software i HipChat,
  • Ściśle współpracujemy z inżynierami systemowymi starając się wykorzystywać najlepsze praktyki devops,
  • Pracujemy w jednym miejscu, możemy indywidualnie ustalać godziny pracy oraz to, czy pracujemy zdalnie,
  • Do pracy używamy Linuxa lub Windows, sami ustalamy narzędzia, na których pracujemy.

Stos technologiczny:

C#, Java, Git, vCenter, C/C++, Python, Golang, Kubernetes, Kafka, Docker, PHP, Linux, Windows, Chef, Jira Software, SQL Server, Cassandra, Swift, RabbitMQ, Apache Storm, Angular, LESS, Bootstrap.

zadania

  • Rozszerzanie aktualnych usług naszej platformy: rozwój publicznego API, integrację z wewnętrznymi środowiskami zarządzania infrastrukturą,
  • Budowanie aplikacji serwerowych udostępniających publiczne API,
  • Poprawianie istniejącej architektury na różnym poziomie - od refaktoryzacji istniejących komponentów po implementację zupełnie nowych,
  • Wspieranie zespołu w procesie tworzenia architektury budowanych rozwiązań,
  • Aktywny udział w poprawianiu naszego procesu tworzenia oprogramowania, w tym przeglądanie kodu, automatyzacja manualnych kroków, etc.
  • Współpraca z innymi ludźmi w Oktawave po to, aby rozwiązywać problemy naszych klientów,
  • Prezentacja propozycji wykorzystania nowych technologii lub wymiany istniejących.

oczekujemy

  • Znajomości C# i platformy .NET,
  • Praktycznego doświadczenia w projektowaniu usług w oparciu o REST,
  • Praktycznego doświadczenia wybranego ORM (Entity Framework, NHibernate) oraz znajomości SQL,
  • Doświadczenia z wykorzystaniem systemu pakietowania nuget,
  • Znajomości zasad OOP, SOLID, DDD,
  • Ogólnej znajomości zasad budowy wybranych protokołów sieciowych - HTTP, DNS, TCP/IP,
  • Umiejętności klarownej komunikacji, szukania kompromisu i wybierania jasnej strony mocy w relacjach z ludźmi z innych galaktyk - marketing, sprzedaż, obsługa klienta.

Będziemy mile zaskoczeni, jeśli

  • Interesujesz się lub masz doświadczenie w obszarze systemów strumieniowego przetwarzania danych,
  • Korzystałeś i znasz inne platformy chmurowe - AWS, OpenStack, Azure czy VMware,
  • Orientujesz się w rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa rozproszonych aplikacji w sieci (uwierzytelnianie i autoryzacja dostępu),
  • Znasz i lubisz uczyć się innych języków programowania - Golang, Java, Python lub inne.