serwisant in mysłowice

job type
praca tymczasowa

location
mysłowice, śląskie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57374
phone
+48 601062557

Marzy Ci się w pracy, w której będzie mógł wykorzystać dotychczasowe doświadczenie i jednocześnie rozwijać swoje umiejętności?

Dla naszego klienta, firmy z 20-letnim doświadczeniem we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biznesu, poszukujemy pracownika na stanowisko: serwisant.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zadaniowym
  • możliwość rozwoju
  • telefon + samochód służbowy oraz inne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie zadaniowe)

zadania

  • montaż systemów telemetrycznych (np. na kontenerach, pojemnikach na odpady komunalne)
  • diagnostyka i serwisowanie awarii urządzeń telemetrycznych
  • pełnienie dyżuru serwisowego

oczekujemy

  • doświadczenie w naprawach i diagnostyce sprzętu elektronicznego
  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność lutowania
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zadaniowym (również w delegacjach)