ślusarz narzędziowy in dąbrowa górnicza

job type
praca tymczasowa

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
59291
phone
+48 697581419

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko ślusarz narzędziowy. Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku? Aplikuj już dziś!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku
  • możliwość szybkiego przejścia w struktury firmy
  • bogaty pakiet benefitów Randstad Plus

zadania

  • utrzymanie sprawności narzędzi
  • okresowe sprawdzanie form i ich konserwacja
  • składanie, naprawa i konserwacja form do termoformowania
  • kontrola poprawności działania form

oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego (preferowane: ślusarz, mechanik)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dokładności i precyzyjności
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • znajomości obsługi podstawowych narzędzi ślusarskich (np. suwmiarki)