spawacz in zabrze

job type
praca stała

location
zabrze, śląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52465

job description

Witaj!

Posiadasz uprawnienia w spawaniu metodą MAG bądź TIG?

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza? Szukamy właśnie Ciebie!

Nie czekaj!- Aplikuj

oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + wysokie premie (nawet do 3 tys)
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • możliwość skorzystania z licznych pakietów i rabatów
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • spawanie rur, blach metodą TIG i MAG
  • realizacja zleceń produkcyjnych według planu produkcyjnego

responsibilities

  • min 3-letniego doświadczenia w spawaniu rur metodą TIG 141 oraz aktualnych uprawnień II bądź III stopnia
  • uprawnień do spawania spoin doczołowych BW oraz T rur (EN 287-1 135 T BW)
  • uprawnień na suwnice i żurawie
  • znajomości rysunku technicznego
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym