specjalista ds. bhp i ochrony środowiska in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
administracja biurowa
reference number
52650

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej.

Dla naszego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej lidera branży Automotive z Wrocławia poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • pracę od poniedziałku do piątku 8.00-16.00
  • pracę blisko centrum Wrocławia
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • dofinansowaną stołówkę na terenie zakładu
  • dodatkowe benefity ( Karta Sportowa, Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie Zdrowotne, Zniżki na wydarzenia Kulturalne oraz dodatkowe zniżki na zakupu on-line)

zadania

  • realizacja zadań Służby BHP zgodnie z obowiązującymi wymogami prawa,
  • realizacja zadań z zakresu Ochrony Środowiska zgodnie z obowiązującymi wymogami prawa,
  • kontrola warunków BHP oraz udział w ocenie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
  • współtworzenie i wdrażanie procedur, instrukcji oraz standardów postępowania w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Środowiska,
  • nadzór nad dokumentacją BHP i Ochrony Środowiska,
  • prowadzenie postępowań powypadkowych, analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz potencjalnych zagrożeń,
  • przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP oraz prowadzanie/udział w audytach zgodnie z ustalonymi procedurami,
  • promowanie kultury bezpieczeństwa pracy wśród pracowników oraz wspieranie inicjatyw z zakresu ochrony środowiska,
  • uczestniczenie w kontrolach Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz innych organów nadzorujących i kontrolujących warunki pracy

responsibilities

  • wykształcenie wyższe lub podyplomowe o profilu BHP i Ochrony Środowiska,
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w działaniu.