specjalista ds. bhp in stryków

job type
praca stała

location
stryków, łódzkie
job category
administracja biurowa
job type
praca stała
reference number
52271

Poszukujesz ciekawej, pełnej wyzwań pracy?Chciałbyś/ałabyś rozwijać się na stanowisku specjalisty ds. BHP w międzynarodowej firmie?Dobrze trafiłeś/aś! Mamy dla Ciebie interesującą ofertę pracy!

oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bogaty pakiet benefitów
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych

zadania

  • wykonywanie wszystkich zadań zgodnie z rozporządzaniem Rady Ministrów z 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy
  • uczestniczenie w doskonaleniu i nadzorowaniu systemu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie
  • aktywy udział we wdrażaniu inwestycji i rozwiązań technicznych na stanowiskach pracy
  • sporządzanie i komunikowanie raportów, analiz i zestawień
  • tworzenie i opiniowanie instrukcji oraz procedur
  • prowadzenie projektów z zakresu BHP

responsibilities

  • bardzo dobrej znajomości przepisów dotyczących wymagań zasadniczych i minimalnych dla maszyn (mile widziane doświadczenie w analizach dotyczących bezpieczeństwa maszyn)
  • praktycznej znajomości systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy
  • bardzo dobrej znajomości wymagań BHP odnoszących się do procesów produkcyjnych