specjalista ds. elektrycznych in świebodzin

job type
praca stała

location
świebodzin, lubuskie
job category
Technika
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
64138
phone
+48 605303807

Chcesz być częścią dużego projektu budowlanego na terenie Świebodzina? Masz wykształcenie o profilu elektrycznym i doświadczenie przy projektach z sektora budownictwa? Nie zastanawiaj się i aplikuj!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • umowę o pracę na czas 15 miesięcy,
  • kartę MultiSport,
  • opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie NNW
  • udział w ciekawym projekcie z obszaru budownictwa kubaturowego (projekt wielkopowierzchniowy)

zadania

  • nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót elektrycznych na budowie,
  • wspieranie Kierownika Budowy i przygotowywanie procesów technologicznych,
  • bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi,
  • monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac,
  • analiza dokumentacji technicznej i projektowej,

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności w zakresie oceny pracy instalacji elektrycznej
  • znajomości rysunku technicznego
  • posiadania uprawnień SEP (preferowane)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • znajomości programu MS Project