specjalista ds. jakości dostawców in dzierżoniów

job type
praca stała

location
dzierżoniów, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
61507
phone
+48 504143979

Dołącz do międzynarodowej firmy z branży automotive i rozwijaj się w ramach struktur działu jakości!

oferujemy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży Automotive
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Klienta
  • pakiet wynagrodzenia wraz z bogatymi świadczeniami z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • system szkoleń, ścieżka rozwoju w wewnętrznej strukturze firmy, kursy specjalistyczne i podnoszące kwalifikacje
  • pakiet medyczny – dofinansowane przez pracodawcę ubezpieczenia zdrowotne (prywatna służba zdrowia) dla pracowników i ich rodzin
  • pracowniczy program emerytalny PPE

zadania

  • rozwój dostawców w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu, aktywnej redukcji kosztów i rzetelnego planu dostaw
  • audytowanie dostawców, certyfikacja/zatwierdzanie dostawców z uwzględnieniem planu ciągłego doskonalenia
  • aktywne uczestnictwo w wyborze dostawców
  • opracowywanie wymagań jakościowych przy zakupach podzespołów
  • tworzenie, wspieranie i egzekwowanie od dostawców planu poprawy i/lub usprawnień po wystawionych reklamacjach
  • nadzór nad wskaźnikami jakościowymi dostawców
  • wprowadzenie dostawców w fazę APQP i zapewnienie ciągłego wsparcia aż do uruchomienia dostaw seryjnych
  • udzielanie aktywnego wsparcia innym działom od strony technicznej w rozwoju nowych projektów
  • współpraca przy zwalnianiu części do produkcji
  • pozyskiwanie, kompletowanie i prowadzenie rejestru PPAP'ów dostawców
  • ocenę dostawców w ramach naszego systemu jakości

oczekujemy

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze jakości dostaw w międzynarodowej firmie, mile widziane w branży automotive
  •  wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  •  zdolność analitycznego myślenia, znajomość rys. technicznego i umiejętność czytania oznaczeń
  •  bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office