specjalista ds. księgowości in przeźmierowo

job type
praca stała

location
przeźmierowo, wielkopolskie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
50805

Masz doświadczenie w księgowości i szukasz nowej ścieżki rozwoju?

Jeżeli tak - mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę w pracy

zadania

  • sprawdzanie dokumentów pod względem poprawności formalnej, merytorycznej, rachunkowej i podatkowej
  • ewidencjonowanie (ujmowanie w księgach z uwzględnieniem przepisów podatkowych CIT i VAT oraz bilansowych faktur zakupu, sprzedaży wyciągów bankowych i innych dowodów księgowych)
  • kontrola i uzgadnianie sald należności i zobowiązań handlowych,
  • udział w przygotowaniu rozliczeń deklaracji VAT, CIT, PIT
  • pomoc w przygotowaniu sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie dokumentacji do audytorów i kontroli skarbowej
  • sporządzanie sprawozdań GUS

responsibilities

  • wykształcenia kierunkowego
  • doświadczenia w dziale księgowości min. 3 lata
  • dobrej znajomości obsługi programu Symfonia i/lub Comarch CDN XL
  • znajomości pakietu MS Office (Word, Excel)
  • wiedzy z zakresu zasad rachunkowości i podatków
  • umiejętności współpracy w zespole
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz organizacji pracy własnej
  • odpowiedzialności, systematyczności, terminowości
  • mile widziana znajomość języka angielskiego