specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
ITeS, BPO & KPO
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
60987
phone
+48 +48697378479

Eins, zwei, drei...potrafisz liczyć dalej? Jeżeli j. niemiecki to "Twoja para kaloszy" to mamy dla Ciebie fajną kałużę!

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Katowic
  • możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o jasne strukturze
  • ubezpieczenie pracownicze, system kafeteryjny

zadania

  • obsługa telefoniczna klienta niemieckojęzycznego w zakresie przetwarzania danych dotyczących transakcji oraz sald kont klientów
  • opracowywanie planów spłaty należności
  • rozpatrywanie reklamacji z uwzględnieniem odpowiedniej terminowość
  • monitorowanie procesów w dedykowanym programie

oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie B2 lub wyżej
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci do pracy z klientem (doświadczenie będzie dodatkowym atutem)