specjalista ds. rekrutacji in łódź

job type
praca tymczasowa

location
łódź, łódzkie
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
58152
phone
+48 +48 722 103 002

Masz doświadczenie w prowadzeniu w całości procesu rekrutacji ? Lubisz pracować zespołowo i wdrażać nowe rozwiązania?

Przyłącz się do zespołu ambitnych, aspirujących i lubiących wyzwania rekruterów u naszego międzynarodowego klienta!

oferujemy

  • komfortowe warunki pracy w biurze w centrum miasta
  • wsparcie w codziennych obowiązkach
  • możliwość zdobycia cennego doświdczenia w miedzynarodowej korporacji
  • możliwość wykorzystywania nowoczesnych narzedzi rekrutacyjnych
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • elastyczne godziny pracy
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • zniżki na bilety do kina, teatru

zadania

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych w Polsce i w innych częściach Europy
  • uczestniczenie w projektach employer brandingowych
  • usprawnianie procesów rekrutacyjnych w firmie i tworzenie najlepszych praktyk w tym obszarze
  • wsparcie i współpraca z kadrą zarządzająca
  • codzienna komunikacja w języku angielskim z kandydatami i kadrą kierowniczą
  • pozyskiwanie najlepszych kandydatów na stanowiska
  • dbanie o najlepszą jakość obsługi kandydatów

oczekujemy

  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • chęci poszukiwania niestandardowych rozwiązań
  • znajomości narzędzi rekrutacyjnych
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • wysokich zdolności interpersonalnych