specjalista ds. sprzedaży in lublin

job type
praca stała

location
lublin, lubelskie
job category
call center
job type
praca stała
reference number
52195

Szukasz pracy, w której zdobędziesz doświadczenie sprzedażowe? Cenisz sobie kontakt z ludźmi i jesteś osobą komunikatywną? Nie czekaj dłużej - zdobądź nową pracę! Aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie (podstawę + wysokie premie)
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy Klienta
  • możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem wykwalifikowanych pracowników
  • pracę w klimatyzowanym biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00
  • dużo wyzwań i różnorodny dzień pracy
  • współpracę z energicznym zespołem w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie

zadania

  • sprzedaż produktów finansowych dla Klientów, którzy sami się do Ciebie zgłoszą przez formularz kontaktowy
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nie musisz pozyskiwać Klientów! Po prostu dzwonisz do osób, które same poprosiły o kontakt i czekają na telefon!

responsibilities

  • motywacji i zaangażowania
  • komunikatywności i otwartości na kontakt z Klientami
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!