specjalista ds. technicznych - branża elektrotechniczna in tychy

job type
praca stała

location
tychy, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
56702
phone
+48 695 951 979

Posiadasz doświadczenie związane z branżą elektrotechniczną? Znasz aparaturę i i systemy rozdziału energii? Pracowałeś w biurze projektowym lub w firmie wykonawczej? Skontaktuj się ze mną - mam dla Ciebie ciekawą pracę :)

oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • realną ścieżkę kariery
  • pracę przy ciekawych projektach, w których możesz wykazać się swoją wiedzą
  • pracę w zespole profesjonalistów i możliwość rozwijania się pod okiem doświadczonych kierowników
  • dodatkowe benefity pracownicze (m.in. dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki języków, system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, spotkania firmowe, wyjazdy integracyjne)

zadania

  • przygotowywanie rozwiązań technicznych dla ofert handlowych
  • optymalizowanie rozwiązań technicznych
  • współpraca z handlowcami w zakresie przygotowywania ofert - pomoc od strony technicznej, merytorycznej
  • współpraca z klientem inwestycyjnym w zakresie wyceny projektu

oczekujemy

  • doświadczenia w firmie wykonawczej lub w biurze projektowym – znajomości aparatury i systemów rozdziału energii do 1600A
  • wykształcenia minimum średniego - preferowane wyższe (kierunek elektryczny lub pokrewny)
  • znajomości branży elektrotechnicznej
  • doświadczenia w przygotowaniu elewacji rozdzielnic na podstawie istniejącego projektu
  • znajomości programu AutoCad oraz innych programów wykorzystywanych do ofertowania
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i dokładności
  • doświadczenie przy prefabrykacji rozdzielnic lub projektowaniu rozdzielnic i uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem