specjalista ds. utrzymania ruchu in góra kalwaria

job type
praca stała

location
góra kalwaria, mazowieckie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52535

Jeśli chcesz pracować w prestiżowej firmie, która zapewni Ci stabilność zatrudnienia i bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz szkolenia abyś mógł być najlepszy z najlepszych, a dodatkowo masz doświadczenie / wykształcenie w obszarze elektryki ... to gratulacje bo masz tę pracę praktycznie w kieszeni. Wystarczy, że wyślesz nam swoje CV.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych
  • pracę na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • prywatny pakiet opieki medycznej
  • świadczenia z Funduszu Socjalnego
  • pracę w dynamicznym zespole

zadania

  • przeprowadzanie zaplanowanej konserwacji zapobiegawczej w odniesieniu do całego wyposażenia obiektu
  • szybkie reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem, oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek
  • niezależna, samodzielna naprawa elektrycznych, elektronicznych oraz mechanicznych usterek i błędów
  • analiza/naprawa usterek w maszynach i urządzeniach produkcyjnych
  • techniczna obsługa zakładu produkcyjnego
  • zabezpieczenie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych

responsibilities

  • doświadczenia w pracy na stanowisku Elektryka, Elektronika bądź Automatyka w Dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • wykształcenia technicznego elektrycznego
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • aktualnego certyfikatu SEP do 1KV
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjności, samodzielności oraz umiejętności pracy w zespole

Mile widziana:

  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki (automatyki przemysłowej)
  • znajomość języka angielskiego