specjalista ds. weryfikacji danych z językiem rumuńskim in katowice

job type
praca tymczasowa

location
katowice, śląskie
job category
administracja biurowa
reference number
49789

Znasz rumuński i chcesz zrobić z niego użytek? Nie musisz mieć doświadczenia ani stopnia naukowego. Największym Twoim atutem będzie dla nas znajomość języka obcego. Twoja inicjatywa oraz chęć uczenia się. Postaw na rozwój swojej kariery i rozwijaj się z nami jako specjalista ds. weryfikacji danych z językiem rumuńskim.

Czekamy na Twoją aplikację! :)

oferujemy

  • pakiet szkoleń wewnętrznych
  • szeroki zakres benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy i usługi)
  • karta lunchowa
  • praca w międzynarodowym środowisku, w świetnej atmosferze
  • możliwość codziennego kontaktu z językiem obcym w pracy
  • możliwość szybkiego rozwoju w strukturach firmy i awansu
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • umowa o pracę tymczasową (możliwość stałej współpracy)

zadania

  • weryfikacja danych rekrutacyjnych dotyczących kandydatów biorących udział w rekrutacjach
  • kontakt z zagranicznymi instytucjami i firmami
  • kontakt z kandydatami
  • wprowadzanie zebranych i zweryfikowanych danych rekrutacyjnych do systemu

responsibilities

  • bardzo dobrej znajomości języka norweskiego
  • podstawowej wiedzy z zakresu obsługi komputera
  • komunikatywności i nastawienia pro-klienckiego
  • zaangażowania w powierzone obowiązki