specjalista ds wsparcia serwisu in jaktorów

job type
praca tymczasowa

location
jaktorów, mazowieckie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57825
phone
+48 697140403

job description

Poszukujesz pracy w międzynarodowym środowisku?

Chcesz pracować w firmie, która kładzie duży nacisk na zadowolenie zarówno Klientów jak i swoich pracowników?

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • profesjonalne wdrożenie
  • prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do posiłków i urlopu

zadania

  • wsparcie systemowe ERP (wdrożenia, modyfikacje, optymalizacje)
  • zarządzanie umowami z Klientami
  • zarządzanie zleceniami serwisowymi (usługa, części) – wszystkie fazy: ofertowanie, zamówienie, informacja o terminie, dostawa, zamknięcie zlecenia, fakturowanie etc.
  • przepływ informacji serwisowej (technicznej, logistycznej, handlowej) pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu serwisowego
  • efektywność procesu serwisowego (rejestr czasu pracy, urlopów etc.)
  • zarządzanie ceną (cenniki, kalkulatory etc.)
  • codzienna współpraca z Technikami i innymi zespołami w Firmie

oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – 2 lata
  • mile widziane wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - poziom B1
  • znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • dobra organizacja pracy, wielozadaniowość, zdolności analityczne
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność, dokładność, skrupulatność