specjalista it in przeworsk

job type
praca stała

location
przeworsk, podkarpackie
job category
IT - rozwój oprogramowania
job type
praca stała
reference number
52697

Masz doświadczenie w projektach wdrożeniowych ERP? Chcesz rozwijać się w branży IT? Aplikuj na stanowisko Specjalista IT.

oferujemy

  • możliwość rozwoju
  • pracę w zgranym zespole
  • premie roczne

zadania

  • zarządzanie infrastrukturą informatyczną w zakładzie
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania
  • zarządzanie uprawnieniami i dostępami użytkowników
  • diagnostyka oraz działania naprawcze w razie pojawienia się problemow technicznych związanych ze sprzętem IT
  • bieżący kontakt z użytkownikami
  • uczestnictwo w projektach rozwojowych spółki

responsibilities

  • znajomości systemów MS Windows, MS Office oraz szeroko pojętych zadań IT
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • wymagane doświadczenie w projektach wdrożeniowych ERP w produkcji
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem IMPLUS EVO
  • język angielski - komunikatywny