specjalista utrzymania ruchu in szczecin

job type
praca stała

location
szczecin, zachodniopomorskie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57686
phone
+48 697 200 822

Pracuj dla jednej z największych firm na świecie, rozwijaj się, zdobądź nowe doświadczenie i czerp satysfakcję z wykonywanej pracy.

oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Dofinansowania do posiłków
  • Dofinansowania do karty Multisport
  • Prywatna opieka medyczna

zadania

  • Konserwację i nadzór urządzeń technicznych
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń
  • Organizacja przeglądów i remontów sprzętu technicznego
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami
  • Zapewnienie stanu magazynowego
  • Podejmowanie inicjacji w celu optymalizacji procesu

oczekujemy

  • Podstawowej wiedzy z zakresu w inżynierii elektrycznej, elektronicznej, mechanicznej lub mechatronicznej
  • Doświadczenia lub wykształcenia w zakresie utrzymania ruchu
  • Podstaw analizy prostych schematów elektrycznych oraz elektronicznych
  • Doświadczenia w pracy z przenośnikami oraz innymi urządzeniami magazynowymi (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym